wyposażenie do oczka wodnego rośliny wodne pokarmy dla ryb preparaty i lekarstwa i dla ryb lampy uv, filtry, pompy




Strona Główna Oczko wodne - forum
Forum miłośników oczek wodnych.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
14 lat temu...
Autor Wiadomość
madabedz 
Uczestnik


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 23 Cze 2008
Posty: 80
Skąd: Lublin
Wysłany: 2022-07-14, 20:13   14 lat temu...

Tak tyle lat minęło kiedy byłem stałym bywalcem tego forum. Dzisiaj przez przypadek przypomniałem sobie o tym forum. Rok 2007-2008 , wtedy powstało moje oczko i pamiętam ile godzin spędzałem na tym forum ... dzięki radom tutaj znalezionych było kombinowanie z maskowaniem brzegów, z budową filtra ( do tej pory działa), przesadzanie roślinek w jutowe kieszenie, budowa lampy UV ...
Jak to w życiu bywa zapał trochę minął, ale moje oczko nadal żyje swoim życiem i jak teraz wspominam problemy z maskowaniem brzegów to się śmieję... teraz sam już nie wiem gdzie jest brzeg i woda , a gdzie mogę bezpiecznie podejść do brzegu.
Oczko praktycznie zespoliło się z otoczeniem i chociaż nie zawsze jest w nim przejrzysta woda o co kiedyś tak bardzo walczyłem... to wygląda jak by było po prostu tutaj od zawsze... już nie jest jakimś dziwnym, sztucznym tworem jak na pierwszych zdjęciach... bardziej wygląda jak jakaś sadzawka w środku lasu niż coś co zrobił człowiek...
Pozdrawiam wszystkich "starych" bywalców tego forum, dziękuję za wasze rady z przed 14 lat bo były bezcenne ...
kilka fotek z przed 14 lat i z teraz ... zdjęcia się trochę pomieszały nowe ze starymi, ale chyba nie będzie problemu z odgadnięciem , które są które...



















_________________
Pozdrawiam ADAM
 
 
Advertisement
..:: Sponsor ::..




Pomógł: 8 razy
Dołączył: 25.01.2007
Posty: 4134
Skąd: USA





Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

oczko wodne - poradnik praktyczny