wyposażenie do oczka wodnego rośliny wodne pokarmy dla ryb preparaty i lekarstwa i dla ryb lampy uv, filtry, pompy




Strona Główna Oczko wodne - forum
Forum miłośników oczek wodnych.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Koi jest chory :(
Autor Wiadomość
jungu 
Uczestnik


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 19 Lut 2020
Posty: 89
Skąd: Turek
Wysłany: 2020-05-29, 09:57   

Miejmy nadzieję że węgiel rozwiąże problem.
Ja kupuję węgiel na All..pl 5kg za 70zł, ale jak Twoja metoda zda egzamin to chyba się przerzucę na tańszą metodę ;)
 
 
Ryba2008 
Przyjaciel forum



Pomógł: 12 razy
Dołączył: 06 Lip 2008
Posty: 652
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2020-06-01, 17:30   

Witam.
Jeśli rybki zdrowieją, to znaczy, że jest to pierwszy udowodniony i odnotowany przypadek wyleczenia rybiego koronawirusa przy pomocy węgla drzewnego. Boję się, że jeśli ta informacja wycieknie na zewnątrz tego forum, to cena węgla drzewnego do gryglowania wzrośnie o 100 %. A teraz na poważnie, ja swoje rybki przywołuję w ten sposób, że przed karmieniem, dłonią uderzam o lustro wody i kiedy rybki podpłyną rzucam im karmę pływająco-tonącą. Po pewnym czasie, kiedy zbliżam się do oczka, same podpływają. W czasie sezonu zimowego ten nawyk rybki zapomną i wiosną zaczynam rybki uczyć od nowa. Szkoda, że nie mogę mieć Koi w oczku. Arku, trzymam kciuki , oby wszystkie rybki wyzdrowiały. Pozdrawiam.Ryba2008 :piwko:
:pa:
_________________
Wszyscy jesteśmy Aniołami z jednym skrzydłem. Będziemy latać tylko wtedy, gdy obejmiemy drugiego człowieka. Bruno Ferrero
 
 
ontario_ab 
Przyjaciel forum



Pomógł: 38 razy
Dołączył: 02 Cze 2007
Posty: 1414
Skąd: k. Bydgoszczy
Wysłany: 2020-06-01, 21:38   

Wydaje się, że większość jest ok, ale nie wszystkie. 3 koi mimo, że nie miały objawów przewracania się, są niemrawe, nie przyjmują pokarmu, nie podpływają do karmienia. Poza tym wyglądają ok. Jedynie Goshiki ma prawie cały czas pysk otwarty.Temperatura wody przekroczyła 15 stopni, bakterie zaczną szaleć i tego się obawiam najbardziej.
_________________
Pozdrawiam, Arek...

stay in green...
 
 
 
Advertisement
..:: Sponsor ::..




Pomógł: 8 razy
Dołączył: 25.01.2007
Posty: 4134
Skąd: USA





Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

oczko wodne - poradnik praktyczny