wyposażenie do oczka wodnego rośliny wodne pokarmy dla ryb preparaty i lekarstwa i dla ryb lampy uv, filtry, pompy




Strona Główna Oczko wodne - forum
Forum miłośników oczek wodnych.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Oczko "w głowie" Romka
Autor Wiadomość
ILUSION 
Oczkomaniak


Pomógł: 26 razy
Dołączył: 09 Mar 2010
Posty: 1341
Skąd: wlkp
Wysłany: 2012-08-31, 21:53   

Witaj
Zazwyczaj nie lubię negatywnie oceniać pracy innych, ale w tym przypadku nie widzę kompletnie Twojej fantazji. To jest zrobione strasznie, chyba kompletnie nie czytasz forum, nie podglądasz innych :-(
Przykro mi, że tak piszę, ale widzę, że nie jestem sam z takim odczuciem.
Zalej tą formę do pełna, posadź na tej górnej półce rośliny, pokombinuj troszkę, a będzie lepiej. Pokaż wszystkim, że masz troszkę fantazji, a nie robisz to bo musisz ;) głowa do góry i do dzieła :piwko:
Na temat lampy UV wypowiedzieli się już koledzy.
_________________
ILUSION
oczko około 20m3
 
 
Freakazz 
Entuzjasta



Pomógł: 30 razy
Dołączył: 05 Paź 2012
Posty: 569
Skąd: ok. Olkusza
Wysłany: 2012-12-16, 23:53   

Wybacz, ale muszę to skomentować, jak dla mnie to całkowita porażka i mówię to szczerze. Moim zdaniem jak się coś zaczyna robić to się to robi tak żeby to wyglądało jak najlepiej a u Ciebie to wygląda strasznie, jakbyś wszystko robił, bo Ci ktoś kazał.
Trochę wyobraźni najpierw zainwestuj w wygląd tego wszystkiego (zamaskuj brzegi, posadź rośliny itd.) dopiero potem kupuj sprzęt.
 
 
 
Waldemar 
Początkujący


Dołączył: 23 Sty 2013
Posty: 25
Skąd: Lubliniec
Wysłany: 2013-03-18, 16:14   

Witaj Organ. Z fontanny którą dotychczas zrobiłeś i po odpowiednim maskowaniu formy mógłbyś stworzyć filtr glebowo korzeniowy (po prostu całą formę obsadź roślinami -stawów pełno , żaden koszt).Z prawej lub lewej strony dotychczasowego oczka wykop nowe- oczywiście z uwzględnieniem półek (forum pewnie czytasz) i połącz się z formą coś w formie krótkiego strumyka .Największy wydatek to folia -tylko nie budowlana. Z tego co masz zrobione naprawdę idzie cudo wykonać.Zaskocz sam siebie pomysłowością a satysfakcja gwarantowana. Ja jak potrzebowałem kamienie polne to wózek w rękę(dwukołówkę od sąsiada) i wio na pole.Zamaskuj , obsadź i zrób głęboko wykop a ryby nacieszą twe oko. Pozdrawiam
_________________
waldemar
 
 
AurorA 
Administrator
oczko wodne 5 m3



Pomógł: 270 razy
Dołączył: 24 Sty 2006
Posty: 10659
Skąd: Brwinów k/Wa-wy
Wysłany: 2013-03-18, 23:12   

Dopiero dotarłem do tego tematu.kurcze chociaż te węże można by zamaskować. /Ciekaw jestem jak oczko się będzie rozwijać w tym sezonie i trzymam kciuki.
_________________
pozdrawiam arek
---------------------
oczko wodne żaden problem
PORADNIK PORTAL SKLEP
 
 
Advertisement
..:: Sponsor ::..




Pomógł: 8 razy
Dołączył: 25.01.2007
Posty: 4134
Skąd: USA





Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

oczko wodne - poradnik praktyczny