Oczko wodne - forum
Forum miłośników oczek wodnych.

Galeria zdjęć oczek wodnych - 14 lat temu...

madabedz - 2022-07-14, 21:13
Temat postu: 14 lat temu...
Tak tyle lat minęło kiedy byłem stałym bywalcem tego forum. Dzisiaj przez przypadek przypomniałem sobie o tym forum. Rok 2007-2008 , wtedy powstało moje oczko i pamiętam ile godzin spędzałem na tym forum ... dzięki radom tutaj znalezionych było kombinowanie z maskowaniem brzegów, z budową filtra ( do tej pory działa), przesadzanie roślinek w jutowe kieszenie, budowa lampy UV ...
Jak to w życiu bywa zapał trochę minął, ale moje oczko nadal żyje swoim życiem i jak teraz wspominam problemy z maskowaniem brzegów to się śmieję... teraz sam już nie wiem gdzie jest brzeg i woda , a gdzie mogę bezpiecznie podejść do brzegu.
Oczko praktycznie zespoliło się z otoczeniem i chociaż nie zawsze jest w nim przejrzysta woda o co kiedyś tak bardzo walczyłem... to wygląda jak by było po prostu tutaj od zawsze... już nie jest jakimś dziwnym, sztucznym tworem jak na pierwszych zdjęciach... bardziej wygląda jak jakaś sadzawka w środku lasu niż coś co zrobił człowiek...
Pozdrawiam wszystkich "starych" bywalców tego forum, dziękuję za wasze rady z przed 14 lat bo były bezcenne ...
kilka fotek z przed 14 lat i z teraz ... zdjęcia się trochę pomieszały nowe ze starymi, ale chyba nie będzie problemu z odgadnięciem , które są które...





















Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group