Oczko wodne - forum
Forum miłośników oczek wodnych.

Staw - Jestem zainteresowana zakupem roślin do stawu

Dagmara - 2022-03-12, 17:21
Temat postu: Jestem zainteresowana zakupem roślin do stawu
Dzień dobry, znalazłam Twój adres mailowy oraz info ze jesteś z Gdańska na forum: oczka wodne. Obecnie jestem na etapie tworzenia stawu kąpielowego i szukam możliwości zakupu roślin podwodnych filtrujących wodę (np. Wywłócznik, moczarka, przęska) , może masz zbyt dużo w swoim oczku/stawie i chciałbyś się podzielić/odsprzedać (sama przyjadę i je wykopie) ewentualnie z chęcią oddam na wyminę piękną pąsowa dużą lilię wodną. Gdyby była taka możliwość to poproszę o kontakt telefoniczny. Dagmara Piotrowska 606988989
Maciej_F - 2022-03-20, 23:30

Witam .
A przez przypadek zobaczyłem tego posta . Może ze mną Pani zrobi "machniom" . Ja posiadam w Przywidzu stawik 1000m2 . Myślę że coś by się nałowiło w zamian za lilie wodne . Jeszcze go poznaje . Na pewno wystaje tatarak szrokolistny i sit rospierzchły , zarasta żabiściek (ale to chwast ) a nie wiem co rośnie w jego głębinach .
Maciej Frankowski

Dagmara - 2022-03-21, 12:34
Temat postu: Dziękuję za info, poproszę o tel.
Maciej_F napisał/a:
Witam .
A przez przypadek zobaczyłem tego posta . Może ze mną Pani zrobi "machniom" . Ja posiadam w Przywidzu stawik 1000m2 . Myślę że coś by się nałowiło w zamian za lilie wodne . Jeszcze go poznaje . Na pewno wystaje tatarak szrokolistny i sit rospierzchły , zarasta żabiściek (ale to chwast ) a nie wiem co rośnie w jego głębinach .
Maciej Frankowski

Dzięki za info. Jeżeli możesz to poproszę zadzwoń do mnie lub jeżeli wolisz to podaj mi numer do siebie. Za tatarak dziękuję ale sit rospierzchly mogę przygarnąć w zamian za lilię


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group