Oczko wodne - forum
Forum mi³o¶ników oczek wodnych.

Inne - jak wy³owic ryby z oczka domowym sposobem

crashq3tf - 2013-10-21, 19:45
Temat postu: jak wy³owic ryby z oczka domowym sposobem
Hej mam problem jak moge wylowic ryby z oczka bo tak sie sklada ze mam 2 euro koi i 1 karasia i brat wpusciz z rzeki taka 15cm rybe :( i 3 mniejsze jak moge je wylowic na wedke ?Z tego co sie orientuje to u mnie w rzece sa pstragi i z tego co czytalem to one w wieku dojrza³ym jedza inne ryby :( , co moge zrobic prosze o pomoc nie mam mozliwosci nalania swiezej wody :( z rzeki bo trwaja prace na rzece i leci sam mu³. A w studni pusto :(
leszek50-57 - 2013-10-22, 08:52

Tylko na wêdkê ,to najlepszy sposób,ale grot haczyka z pi³uj to nie uszkodzisz
tak mocno ryby

Leszek Garwolin - 2013-10-22, 09:33

A jak du¿e masz oczko?
wolanin - 2013-10-22, 09:43
Temat postu: Re: jak wy³owic ryby z oczka domowym sposobem
Pytasz o wy³owienie, jakkolwiek ja bym siê z tym nie gor±czkowa³, bo zanim 15cm pstr±g uro¶nie - o ile w ogóle uro¶nie w oczku, to koi i kara¶ uro¶nie kilka razy wiêkszy, ni¿ jakikolwiek pstr±g jest w stanie po³kn±æ. No i równie dobrze mo¿e to byæ jaki¶ jelec i strzeble.
crashq3tf - 2013-10-22, 14:29

Dzieki za odp jak duze mam oczko trudno mi jest powiedziec nie mam pojecia ile litrow sie zmiesci :/ dzieki pawel oby na wiosne bylo co odlowic :P
ILUSION - 2013-10-23, 18:35

crashq3tf napisa³/a:
dzieki pawel oby na wiosne bylo co odlowic

O to siê nie martw, pstr±g to nie szczupak, ani sum ;)

SzczupakTS - 2013-10-30, 11:02

a jak wygl±daj± te rybki?
Je¶li jest to pstr±g to spróbuj go wyci±gn±æ na rosówkê lub czerwonego robaka na to powinien wza¶æ bo to w koñcu drapie¿nik.Inna rybka tez powinna wzi±¶æ na tak± przynêtê.a jak rybki s± naprawdê ma³e to polecam ma³y hak i na bia³ego robaka lub pinkê.I oczywi¶æie metoda sp³awik ;)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group