Oczko wodne - forum
Forum mi³o¶ników oczek wodnych.

Ryby w oczku wodnym - P³ocie

rewi - 2012-06-17, 13:56
Temat postu: P³ocie
Cze¶æ wszystkim :)
Mam narybek p³oci dosta³am z 10 takich 5 cm i czym mogê to karmiæ bo z reszt± ryb nie ma problemy podajê karmê wybarwiaj±c± a one g³oduj± :?:
W jakim wieku p³ocie zaczynaj± siê rozmna¿aæ ? ;)

withanight - 2012-06-17, 14:20

Kup w sklepie zoologicznym lub wedkarskim pinkê albo bia³ego robaka, ka¿da ryba chêtnie siê tym zajada.
rewi - 2012-06-17, 14:47

withanight, dziêki za pomoc spróbuje zobaczymy co z tego bêdzie :P
Jakie¶ inne propozycje jestem otwarta na nowe pomys³y ;)

ILUSION - 2012-06-17, 16:08

Ryby spokojnie dadz± sobie radê same
Bartosz_n - 2012-06-17, 19:56

Tak jak wy¿ej pisa³ ILUSION, rybki dadz± sobie radê. Potrzebuj± trochê czasu by przywykn±æ do nowego pokarmu. Moje p³ocie chêtnie zjadaj± kukurydzê i ¶limaki ale zwyk³y suchy pokarm tak¿e im pasuje.
rewi - 2012-06-26, 18:41

A to ma³e cwaniaki, wczoraj gdy karmi³am sobie rybki i trochê ich poobserwowa³am zobaczy³am, ¿e te moje p³ocie karmê wybarwiaj±c± wcinaj± i to ¶mia³o jedz± :)
KILERK1 - 2012-06-26, 22:09

u mnie p³ocie siê rozmna¿aj± jak karasie, m³ode rybki radz± sobie same,zawsze co¶ poskubi± (glony, plankton), co roku zostaje przy ¿yciu parê sztuk, bêdê je musia³ wywoziæ do stawu :-D ,
..wiêc nie przejmuj siê m³ode rybki dadz± sobie radê jak to w przyrodzie :piwko:

rewi - 2012-06-27, 10:15

KILERK1, w³a¶nie co do ma³ych zauwa¿y³am, ¿e ca³ymi ³awicami p³ywaj± mi takie milimetrowe rybki ³apa³am w s³oik i siê przygl±da³am pod lup± i jak nic wygl±da³o na ryby?
Czy to mo¿liwe ¿eby ju¿ takie ma³e mia³y tar³o bo gdy raz wyci±ga³am jak±¶ doniczkê to by³a ikra :???:

KILERK1 - 2012-06-27, 22:31

Tego nie wiem,ale je¶li to s± jedyne twoje rybki , to sk±d maluszki :)
poczekaj jak dorosn±, nakarmi± siê same ,zawsze co¶ znajd±, a jak chcesz je dokarmiaæ to kup pokarm w zoologu pokarm dla narybku co¶ postaci py³ku i bardzo ma³o podawaj :piwko:

Zac - 2012-06-27, 22:44

W±tpiê ze 5 cm p³oc mog³a mieæ tar³o na stawach czêsto widaæ tr±ce siê p³ocie ich d³ugo¶æ wacha siê w granicach 15-30cm.My¶lê ze to inne rybki musia³y mieæ tar³o p³otki-za ma³e.
Artur - 2012-06-28, 10:10

Je¶li P³otka bêdzie skar³owacia³a, to i przy 5 cm. bêdzie siê tar³a. Poza tym, czy to na 100% P³oæ, czy mo¿e Wzdrêga??
rewi - 2012-06-28, 11:02

Na rzecze te ryby by³y ³apane ale tam by³y same p³ocie i okonie tak mówi³ do¶wiadczony wêdkarz :P
dbsokpvc871 - 2022-03-11, 21:14

Cheap NHL Jerseys
NFL Jerseys Wholesale
MLB Shop
NFL Fan Shop
NFL Jersey Sales
Wholesale NFL Jerseys
NFL Jersey
NFL Store Online Shopping
Wholesale Jerseys China
Baseball Jerseys
Cheap Jerseys
NFL Clothing
NFL Jerseys
Custom NFL Jersey
Cheap NBA Jerseys
NFL Shop
NHL Jerseys
MLB Jerseys
Cheap Jerseys From China
Cheap NBA Jerseys
Custom NBA Jerseys
Cheap Jerseys From China
MLB Official Site
Cheap NFL Jerseys
NFL Jerseys
NBA Jerseys
NHL Jerseys Wholesale
Cheap NFL Jerseys
Cheap MLB Jerseys
Custom Football Jerseys
Wholesale Jerseys China
Jerseys Wholesale
Cheap NFL Jerseys From China
NFL Shop Official Online Store
MLB Store Official Site
Cheap Jerseys From China
Wholesale NHL Jerseys
NFL Store Online Shopping
Cheap NHL Jerseys Reddit
MLB Shop
NBA Jerseys Wholesale
NBA Jerseys Shop
Cheap NBA Jerseys From China Free Shipping
NFL Gear
NFL Jerseys Wholesale


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group